Evropská unie

Petr Fiala, Ondřej Krutílek, Markéta Pitrová

Počet kusů na skladě: 3
Cena: 698 Kč
ks

Autoři – renomovaní badatelé v oblasti evropské politiky – seznamují čtenáře s historií evropského integračního procesu, s vývojem, současnou podobou a funkcemi jednotlivých evropských institucí a s tím, ve kterých oblastech (politikách) a jakým způsobem Evropská unie působí. Kniha je zdařilou kombinací politologické analýzy a velkého množství informací. Formou srozumitelně napsaného a přehledně členěného textu nabízí kvalitního průvodce problematikou Evropské unie. Publikace vychází ve třetím, aktualizovaném, výrazně rozšířeném a doplněném vydání. Zahrnuje události až do konce roku 2017 a čtenáři v něm rovněž naleznou řadu nových dat, grafů, tabulek, schémat a infoboxů a navíc praktický jmenný a věcný rejstřík. Kniha je určena nejen odborníkům, vysokoškolským studentům a profesionálům zabývajícím se z různých hledisek evropskou integrací, ale také širší veřejnosti, která má zájem získat co nejvíce kvalifikovaných informací o Evropské unii v širším historickém a politickém kontextu.
 
Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M. (*1964) je předseda vlády České republiky, politolog, univerzitní profesor a politik. Je předsedou Občanské demokratické strany a poslancem Parlamentu České republiky, byl rektorem Masarykovy univerzity a ministrem školství.
 
Nakladatel: Centrum pro studium demokracie a kultury
ISBN: 9788073254506
Popis: brožovaná, 805 stran
Rozměry: 15,7 x 23 cm
Rok vydání: 2018 (3. aktualizované vydání)


UPOZORNĚNÍ:
Při objednávce nad 1 000Kč cena přepravy v ČR ZDARMA!Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější tituly o 20. století a dnešní společnosti.
Koupí knihy u nás podpoříte činnost spolku PANT - provoz vzdělávacího portálu MODERNÍ DĚJINY a CENTRA PANT

DĚKUJEME !!!