Historie okruhu Havířov-Šenov

Roman Krejčí

Počet kusů na skladě: 2
Cena: 850 Kč
ks

Kniha mapující kompletní historii automobilových závodů na okruhu Havířov-Šenov. Citace, 550 fotografií, plánky, kompletní výsledky, rozbory i rekordy.
 
Desítky tisíc diváků proudily každý rok na automobilové závody na okruhu Havířov-Šenov. Vlastně někdy i třikrát ročně..
 
Dosud nezpracovaná kompletní historie padesáti dvou sportovních víkendů odhaluje nejen zašlé vzpomínky, ale přináší na světlo i řadu zajímavostí a informací, o kterých jste ještě neslyšeli.
 
Žádné letmé shrnutí, ale opravdový výčet všeho, co se zde událo. Po zakoupení knihy budete vědět, že tam najdete všechno a nic dalšího nebudete potřebovat. Kompletní startovní listiny a téměř kompletní výsledkový servis 208 odjetých závodů vám umožní zařadit každou fotku z vašeho archívu. Nechybí statistiky, vývoj závodní tratě od počátku až do samotného zániku okruhu.
 
Jako bonus přinášíme i historii automobilových závodů na nedalekém okruhu v Těrlicku, které předcházely havířovským závodům do roku 1971.
 
Těšit se můžete i na vzpomínky pamětníků a osobností.
 
Autor knihy Roman Krejčí zužitkoval vlastní zážitky ze závodů i zkušenosti s tvorbou již vydaných knih o historii závodu do vrchu v Ústí nad Orlicí a Fenoménu Ecce Homo.
 
Nakladatel: Krejší Roman Print
EAN: 9788090878600
Popis: brožovaná, 368 stran
Rok vydání: 2022 (1. vydání)


UPOZORNĚNÍ:
Při objednávce nad 1 000Kč cena přepravy v ČR
ZDARMA +
dárkový poukaz na 200 Kč !!!Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější tituly o 20. století a dnešní společnosti.
Koupí knihy u nás podpoříte činnost spolku PANT - provoz vzdělávacího portálu MODERNÍ DĚJINY a CENTRA PANT

DĚKUJEME