Příliš pozdě zemřít mladý

Ivo Pospíšil

Počet kusů na skladě: 6
Cena: 469 Kč
ks

Druhé rozšířené vydání knihy “Příliš pozdě zemřít mladý“ v nové grafické úpravě ještě více přibližuje prostředí pražské kulturní scény od 70. let po přelom tisíciletí. Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní událostí. Nesmyslné antikvariátní ceny knihy i smutné oči čtenářek přiměli autora k druhému vydání knihy. Ve výrazné grafické úpravě (Zuzana Lednická, Studio Najbrt) se tak kniha vzpomínek více posouvá k autorské knize. Doplněné o osmdesát devět stran, druhé vydání má ambici obohatit i ty, kteří mají její první kultovní vydání.
 
Ivo Pospíšil / 13.07.1952/ český baskytarista a kapelník.
Ivo Pospíšil alias Tea Jay Ivo, je uznávaný hudebník, úspěšný umělecký manažer, DJ a především pozoruhodná osobnost českého undergroundu. V 70. letech své jméno propojil i s hudebními formacemi jako Plastic People of the Universe a DG 307. V roce 1980 založil kultovní kapelu Garáž, která do Československa přinesla novátorský pohled na rock'n'roll. Je také jedním ze spoluzakladatelů pražského nočního klubu Radost FX. V 90. letech stál za comebackem světoznámého sólového hudebníka Ivana Krále. Posledních 15 let dělá osvětu hudby z 50. a 60. let. Každý týden vysílá na Radiu 1 svůj pořad Vintage Cool.
 
Nakladatel: Ivo Pospíšil
EAN: 9788011003432
Popis: brožovaná, 418 stran, česky
Rozměr: 14 x 22 cm
Rok vydání:  2022 (2. rozšířené vydání)


UPOZORNĚNÍ:
Při objednávce nad 1 000Kč cena přepravy v ČR ZDARMA!Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější tituly o 20. století a dnešní společnosti.
Koupí knihy u nás podpoříte činnost spolku PANT - provoz vzdělávacího portálu MODERNÍ DĚJINY a CENTRA PANT

DĚKUJEME !!!