Toulky Beskydami 2

Richard Sobotka

Počet kusů na skladě: 3
Cena: 289 Kč
ks

Velký milovník a znalec Beskyd Richard Sobotka vypráví o půvabu zdejší krajiny, kráse dřevěných kostelíků, rozhleden a zámků, ale také jak se na nich slastně žilo, nebo kde hledat nejhezčí místo pro poslední odpočinutí. Seznámí vás i s dávno zapomenutými řemesly a pověstmi o podivuhodných a nadpřirozených silách, které horaly provázejí odnepaměti. Z bájných pokladů, které jsou v hornatých Beskydech dodnes podle pověstí ukryty, patří ale k nejcennějším samotné hory a lidé, kteří v nich žijí.
 
Richard Sobotka, český spisovatel, publicista a dramatik. Píše knihy pro děti a mládež, naučnou literaturu - historie, biografie a novely. Je nositelem řady ocenění a vítězem mnoha literárních soutěží.
Řadu let pracoval v Tesle Rožnov pod Radhoštěm. Zde měl možnost sledovat obrovský rozmach techniky, od elektronek až po barevné obrazovky, což z něj udělalo fandu technického pokroku. Zde potkal mnoho zajímavých lidí, kteří ho inspirovali v další tvůrčí činnosti. Těžištěm jeho literární práce je rozsáhlá publikační činnost v tisku a dlouholetá spolupráce s rozhlasem Ostrava. Richard Sobotka žije a tvoří v Rožnově pod Radhoštěm, kde je i organizátorem literární soutěže Rožnovský fejeton.
 
Nakladatel: Víkend
EAN: 9788074333132
Popis: vázaná, 176 stran
Rozměry: 13,5 × 20,5 cm
Rok vydání: 2021 (1. vydání)


UPOZORNĚNÍ:
Při objednávce nad 1 000Kč cena přepravy v ČR ZDARMA!Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější tituly o 20. století a dnešní společnosti.
Koupí knihy u nás podpoříte činnost spolku PANT - provoz vzdělávacího portálu MODERNÍ DĚJINY a CENTRA PANT

DĚKUJEME !!!