Velké knižní dobrodružství aneb Jak se dělá knížka

Stéphanie Vernet

Počet kusů na skladě: 5
Cena: 399 Kč
ks

Autorka Stéphanie Vernetová zná knižní provoz velmi dobře a ve své naučné knize vás vezme na fascinující výpravu. Nahlédnete do pracovny spisovatele, kanceláře odpovědné redaktorky, ateliéru ilustrátorky, přes rameno nakouknete do počítače grafika a zúčastníte se i schůzky obchodních zástupců nakladatelství. A dokonce vás tiskaři pustí mezi stroje v tiskárně. Tím to ale zdaleka nekončí. Vytištěná knížka směřuje do knihkupectví, kde se knihkupec postará o to, aby si našla cestu ke čtenářům. Podobně důležitou roli sehrává v knihovně i knihovník. A zároveň už svůj recenzní výtisk čte literární kritička a chystá si ostré pero k napsání recenze. A to už je všechno, ne? V žádném případě! Žádná knížka by totiž neexistovala, kdyby nebyli… čtenáři!
 
Jako poděkování za to, že jste, jsme pro vás připravili tohoto průvodce po knižním světě. Dostanete se s ním tam, kam se exkurze pořádají jen málokdy.
 
Ukázka
 
Stéphanie Vernetová zná literární provoz z mnoha stran. Předně je autorkou dětských non-fiction titulů. Kromě toho měla v nakladatelstvích na starost prodej knižních práv do zahraničí, a dokonce založila vlastní agenturu, která zastupuje malá nezávislá nakladatelství.
 
Nakladatel: Host
EAN: 9788027519330
Originál: La grande aventure du livre
Překlad: Sládková, Eva
Popis: vázaná, 44 stran
Rozměry: 25,6 × 31,2 cm
Rok vydání: 2024 (1. vydání)


UPOZORNĚNÍ:
Při objednávce nad 1 000Kč cena přepravy v ČR
ZDARMA +
dárkový poukaz na 200 Kč !!!Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější tituly o 20. století a dnešní společnosti.
Koupí knihy u nás podpoříte činnost spolku PANT - provoz vzdělávacího portálu MODERNÍ DĚJINY a CENTRA PANT

DĚKUJEME